Pradžia » Neklasifikuota » Iš stovyklos – mokymų „Auginkime mokslininką gamtinėje aplinkoje“ sugrįžus…

Iš stovyklos – mokymų „Auginkime mokslininką gamtinėje aplinkoje“ sugrįžus…

Liepos 3 – 6 d. Vilniuje vyko Baltijos jūros projekto ir GLOBE programos mokymai – stovykla tarptautinio Baltijos jūros projekto ir GLOBE programos dalyviams. Mums, radviliečiams, ši stovykla labai patiko, nes joje kartu su savo bendraamžiais iš kitų šalies mokyklų tapome tikrais mokslininkais.

Mokslinėje laboratorijoje kartu su mokslininkais J. Baniuševič ir P. Kavaliausku mokėmės atlikti mikrobiologinius vandens, dirvos ir paviršių tyrimus bei biocheminius mielių tyrimus, vadovaujami lektorių iš Latvijos A. Urtaus ir L. Urtane tyrėme Vilnelės upės augalus ir gyvūnus bei mokėmės įvertinti upės vandens kokybę. Ekspedicijoje po Pavilnių regioninį parką kartu su ekspertu iš Ispanijos S. Montero Peran suradome ir apibūdinome daugiau nei 40 grybų rūšių, su lektoriumi iš Prancūzijos M. Pele mokėmės pažinti žmonijos pėdsakus ir įtaką aplinkai laiko plotmėje.

Stovyklos metu ne tik noriai dirbome komandose, bendravome ir analizavome mokslinę informaciją, bet ir dalyvavome įvairiuose žaidimuose, žygiuose ir kt. veikloje. Iš stovyklos grįžome kupini įspūdžių, idėjų ir minčių tolimesnei savo veiklai.

Biologijos mokytoja metodininkė Genovaitė Kuzmickienė

Kontaktai

Gelvonų g. 55,
Vilnius, LT-07135
Tel. / faksas: (8-5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content