Pradžia » Neklasifikuota » Korėjos dienos Mykolo Romerio universitete

Korėjos dienos Mykolo Romerio universitete

Spalio 9 d. 2B socialinių mokslų klasės mokiniai dalyvavo Mykolo Romerio universiteto renginyje „Korėjos dienos“.  Atvykusius į universitetą mus pasitiko korėjiečiai studentai. Universiteto Rotondinėje salėje  apžiūrėję korėjiečių Kūrybines dirbtuves bei  iš arčiau susipažinę su šios Azijos šalies kultūros išskirtinumais  buvome suskirstyti į dvi grupeles. Pirmoji grupelė nukeliavo pasimokyti šios šalies kaukių spalvinimo meno, pasigrožėti tradiciniu kostiumu „Han Bok“, o antroji grupelė turėjo galimybę išmėginti parašyti savo vardą korėjietiškai, pasimokyti unikalios graviūrų technikos, apžiūrėti turistinių Korėjos nuotraukų parodą.

Renginio metu vyko iškilminga Karaliaus Sedžiongo instituto atidarymo ceremonija. Renginiui specialiai sukurta  audiovizualine kompozicija buvo pristatyti Korėjos istorijos, kultūros simboliai, o virtualios juostelės perkirpimas pradėjo Vilniaus Karaliaus Sedžiongo instituto gyvavimą.

Iškilmės tęsėsi Rotondinėje salėje, kur Korėjos vienuolis demonstravo korėjietiškos kaligrafijos ypatumus.