Pradžia » Neklasifikuota » Sveikatinimo renginys „Esame tuo, ką valgome“

Sveikatinimo renginys „Esame tuo, ką valgome“

Radvilų gimnazijos I – ųjų klasių moksleiviai spalio 15 dieną susikovė protų mūšyje. Radvilų gimnazija dalyvauja sveikatą stiprinančių mokyklų programoje „Sveika aplinka – sveikas žmogus“, todėl kovų tema „Sveika mityba ir kiti su ja susiję klausimai“ buvo skirta spalio 16 – ajai, Maisto dienai.

Protų mūšyje  kovėsi 1A, 1B, 1C, 1D ir 1E moksleivių komandos. Įtempta kova, taškas į tašką, vyko iki pat II – ojo turo pabaigos. Visi buvo sužavėti, kaip I – ųjų klasių moksleiviai palaikė ir sirgo už savo komandas.

Susumavus taškus paaiškėjo, kad Radvilų gimnazijos I – ųjų klasių protų mūšio nugalėtojais tapo 1B klasės komanda. II vietą laimėjo 1A klasės komanda, III– 1E klasės komanda.

Pagilinę žinias apie sveikatą ir sveiką mitybą, komandų nariai, sirgaliai ir žiūrovai išsiskirstė, nekantraudami vėl susitikti naujose protų mūšio kovose.

Dėkojame mūsų gimnazijos mokytojoms Vitai Jurevičienei ir Genovaitei Kuzmickienei už įdomų renginį ir puikią nuotaiką.

Rūta Gavėnaitė, 2A klasė