Pradžia » Neklasifikuota » Karjeros planavimas ir savęs pažinimas MRU

Karjeros planavimas ir savęs pažinimas MRU

Ankstų bei saulėtą šeštadienio rytą 1B socialinių mokslų klasės mokinai susirinko į Mykolo Romerio universiteto Karjeros planavimo akademijos atidarymą.

Nedrąsiai įžengėme į šį universitetą. Mus pasitiko Socialinių mokslų fakulteto dėstytojos lekt. dr. Laura Ustinavičiūtė ir lekt. dr. Natalija Norvilė. Apžiūrėję universitetą nukeliavome į 108 auditoriją, kur vyko pirmoji paskaitaKARJEROS PLANAVIMAS IR SAVĘS PAŽINIMAS“.

Paskaitos metu vyko aktyvi diskusija apie savęs pažinimą ir pomėgių, vertybių, norų ir gebėjimų įvertinimą. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę individualiai pasikalbėti su karjeros konsultantu, užduoti rūpimus klausimus, padiskutuoti dėl tolimesnės mokymosi krypties, karjeros planavimo, ateities pasirinkimo.

Per pertrauką visi nuskubėjome į MRU valgyklą – turėjome galimybę nors trumpai pasijusti tikrais studentais.

Po paskaitos paklaidžioję klaidžiais koridoriais bei pilni įspūdžių išskubėjome namo.