Pradžia » Neklasifikuota » MRU renginys „Išbandyk profesiją“

MRU renginys „Išbandyk profesiją“

Mykolo Romerio universitete lapkričio 28 d. moksleiviams iš visos Lietuvos vyko didelio populiarumo kasmet sulaukiantis renginys „Išbandyk profesiją“. Šiame renginyje dalyvavo ir Radvilų gimnazijos 1B ir 2B klasės mokiniai. Renginio metu buvo interaktyviai pristatytos įvairios profesijos. Mokiniai turėjo galimybę pasirinkti, kokios profesijos pristatyme ar mokymuose jie norėtų dalyvauti.

Renginys „Išbandyk profesiją“ – tai ne tik puiki galimybė mokiniams praktiškai išbandyti pasirinktos profesijos subtilybes bendraujant su konkrečios profesijos praktikais, bet ir pagalba realiai įvertinti vienos ar kitos profesijos tinkamumą, susipažinti, praplėsti akiratį, pasikeisti nuomonėmis su bendraamžiais ar vyresniais.

Mokiniai sužinojo daugiau apie juos dominančias profesijas, dalyvavo kūrybiniame jiems patinkančios profesijos pristatyme.