Pradžia » Neklasifikuota » Mykolo Romerio universiteto Skaitmeninio turinio akademijos užsiėmime „Laužiame kodą“

Sausio 17 d. mūsų gimnazijos 1b ir 2b klasės mokiniai  lankėsi Mykolo Romerio universiteto Skaitmeninio turinio akademijos užsiėmime „Laužiame kodą“. Moksleiviai buvo supažindinti su programavimo pagrindais, jie įsitikino, kad programavimas – ne toks ir sudėtingas užsiėmimas. Paskaita buvo iš dviejų dalių.  Pirmojoje dalyje moksleiviai išmoko kurti savo pirmąsias programėles C++ kalboje, o antrojoje susipažino su IT ateities vizija bei išmoko programuoti pirmuosius žaidimus.

Programavimas atveria neribotas galimybes. Žinojimas, kaip programuoti, ne tik padės lengviau susirasti darbą ateityje, bet ir pagelbės įgyvendinti savo svajones. Tai suvokdami mes ir toliau gilinsime žinias programavimo srityje.