Pradžia » Neklasifikuota » Jaunųjų oratorių konkursas anglų kalba

Jaunųjų oratorių konkursas anglų kalba

2015 m. vasario 12 d. gimnazijoje vyko Jaunųjų oratorių konkursas anglų kalba, kuriame dalyvavo šie mokiniai ir kalbėjo šiomis temomis:

1. Aistė Abaravičiūtė 4 A kl. „Siek progos, o ne saugumo. Uoste stovintis laivas yra saugus, bet su laiku jo dugnas surūdija. Užuot sakęs „problema“, keisk jį žodžiais „dar viena galimybė“.

2. Žilvinas Alekna 4 A kl. „Nesakyk, kad tau vis trūksta laiko. Tau yra skirtas tas pats valandų skaičius, kaip Pasterui, Mikelandželui, Leonardui da Vinči ar Albertui Einšteinui“.

3. Adomas Armonas 4 A kl. „Internetas ir televizija sugriovė bendravimą tarp šeimos narių ir draugų. Šios priemonės padarė jaunuolius nejautriais ir bukais“.

4. Loreta Svirplytė 4 A kl. „Kas yra meilė (love) ir meilė prisirišimas (affection-agape)? Ar naudingas ankstyvas seksas ir kokios jo pasekmės? Seksas už santuokos ribų, kas tai?“

5. Šarūnas Vernickas 4 A kl. „Jauni žmonės neturėtų turėti laisvalaikio, kad galėtų džiaugtis senatve“.

6. Justinas Bendaravičius 2 A kl. „Sveiko maisto būtinybė ir pražūtingi maitinimosi įpročiai“.

Visi jaunieji oratoriai turėjo kalbėti po penkias minutes ir atsakyti į klausimus, kuriuos užduodavo žiūrovai / klausytojai. Žilvinas Alekna, Adomas Armonas ir Šarūnas Vernickas kalbėjo labai įtaigiai, jie laimėjo pirmąsias vietas. Aistė, Loreta ir Justinas taip pat visiems atnešė daug džiaugsmo. Jų pasirinktos temos ir jų pateikimas buvo tikrai visiems naudingas ir patraukiantis visų dėmesį. Ši žavi trijulė užėmė antrąsias vietas.

Renginį organizavo ir oratorius parengė anglų kalbos mokytoja metodininkė Alina Laučienė.

Jaunuolių ekspresija, balso tembras, įtikinamumas, saikinga, bet vietoje gestikuliacija, labai tvarkinga apranga sužavėjo visus ir jie laimėjo…