Pradžia » Neklasifikuota » Vasario 16-osios renginiai gimnazijoje

Vasario 16-osios renginiai gimnazijoje

Vasario 16- oji visiems svarbi diena. Ji suteikė galimybę laisvai mąstyti, rinktis ir būti laisviems. Šią dieną buvo parodyta pasauliui, kas esame. Šios dienos negalime pamiršti, nes daug iškilių žmonių dirbo, kad Lietuva taptu laisva. Daug žmonių mirė, kovodami už tai, kad laisvę išsaugotų. Todėl mes turime atminti, saugoti ir puoselėti jų darbus.

Vasario 16-ajai – Lietuvos  valstybės atkūrimo dienai paminėti gimnazijoje vyko daug renginių, piešinių konkursas. Konkurso tikslas – atskleisti valstybinių švenčių prasmę, skatinti mokinius domėtis istorine, kultūrine aplinka, iškiliomis asmenybėmis, tautos simboliais, ugdyti meilę, pagarbą tėvynei, pilietiškumo jausmą, sudaryti sąlygas saviraiškai, kūrybinei interpretacijai. Konkurse dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Mokiniai piešė tapybos ir grafikos technikomis. I-os vietos nugalėtojas – Žilvinas Alekna, 4a kl., II-os vietos – Roberta Butrimaitė, 4a kl., ir Ieva Rudžianskaitė, 2c kl., III vieta  atiteko Auksei Igūnaitei, 1b kl., Anželikai Bartasevič, 4a kl., ir Gintarei Sartanavičiūtei, 2b kl. Padėkos raštai įteikti Evitai Gilytei, 1e kl., ir Ramintai Kemėšytei, 1a kl.