Pradžia » Neklasifikuota » Karjeros dienos

Karjeros dienos

Vasario 24-26 dienomis gimnazijoje vyko „Karjeros dienos 2015“. Per tris dienas įvyko 13 susitikimų su skirtingų sričių specialistais ir studentais.

Mokiniai susitiko su buvusiais Radviliečiais, dabar studentais: Deivydu Čepu, studijuojančiu LEU istoriją ir aktyviai dalyvaujančiu šaulių veikloje; Aurelija Anglickaite, studijuojančia VGTU architektūrą; Toma Barauskaite, studijuojančią politikos mokslus VU TSPMI bei aktyviai dalyvaujančia jaunimo iniciatyvoje „Žinau, ką renku“; Edgaru Kulvinskij, Vilniaus kolegijos Kultūrinės veiklos vadybos studentu, vis dar aktyviai dalyvaujančiu ir gimnazijos renginiuose; Rasa Cvilikaite, būsima lietuvių gestų kalbos specialiste; Benu Tamošiūnu, VU teisės studentu; Viktorija Kuprinskaite, studijuojančia SMK Kūrybos ir pramogų industrijas ir ką tik grįžusia iš Čekijos, kur dalyvavo „Erasmus“ programoje.

Itin didelio mokinių susidomėjimo sulaukė susitikimas su fotografu Elijumi Kniežausku, dalyvavusiu dviejose Dakaro ralio lenktynėse. Išsamiai apie žurnalisto darbo ypatumus papasakojo LRT žurnalistas Vytenis Radžiūnas. Besidomintieji rinkodara ir marketingu nekilnojamo turto srityje susitiko su „Eikos“ rinkodaros ir komunikacijos vadove Vitalija Roče. Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos atstovas pristatė studijų, praktikos ir darbo galimybes būsimiems automechanikams. IT specialistai iš „Visma Lietuva“ supažindino su darbo galimybėmis pasirinkus programuotojo profesiją. Italų kultūros instituto dėstytojas Claudio Mazzella kalbėjo su mokiniais apie užsienio kalbų mokėjimo reikšmę karjerai.

Kontaktai

Gelvonų g. 55,
Vilnius, LT-07135
Tel. / faksas: (8-5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content