Pradžia » Neklasifikuota » Išvyka į „LitGrid“

Išvyka į „LitGrid“

2015 metų kovo 27 dieną Radvilų gimnazijos keliautojai vyko į įmonę „LitGrid“. Tai buvo profesinio veiklinimo programos išvyka, jos metu susipažinome su įmonės veikla bei darbuotojų  profesijomis.

Įmonė valdo elektros energijos srautus Lietuvoje ir palaiko stabilų visos elektros energetikos sistemos darbą. Taip pat įmonė  atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Išklausėme įdomų ir informatyvų pranešimą apie įmonės „LitGrid“ veiklą, sužinojome, kokius projektus įmonė vykdo. Kilus klausimams apie jungtis su Skandinavija bei Lenkija, mums paaiškino, kaip sekasi šie darbai ir iki kada jie planuojami baigti. Mokiniai klausinėjo ir apie darbuotojų išsilavinimą – kokius mokslus reikia baigti ir kokią įgyti kvalifikaciją norint dirbti šioje sistemoje. Pranešimo pabaigoje buvo viktorina, į kurios klausimus atsakę mokiniai džiaugėsi gautomis dovanėlėmis. Vėliau apžiūrėjome įmonę, bet daugiausiai laiko praleidome žiūrėdami ir bandydami suprasti didžiulio pulto veikimą.