Pradžia » Neklasifikuota » Universitetinių klasių užsiėmimų savaitė Vilniaus Gedimino technikos universitete

Balandžio  20-24 d. – tradicinė universitetinių klasių užsiėmimų savaitė Vilniaus Gedimino technikos universitete. Šios savaitės metu daugiausia dėmesio buvo skiriama praktiniams užsiėmimams. Mokiniai atliko fizikos, chemijos, biochemijos laboratorinius darbus, dalyvavo matematikos pratybose, mokėsi dirbti su taškinės grafikos programa GIMP, braižybos programa AUTOCAD.

Gimnazistams taip pat buvo skaitomos  chemijos, biologijos ir fizikos paskaitos. Jų metu mokiniai geriau susipažino su cheminiais maisto priedais, elektromagnetine spinduliuote, jos nauda ir žala.