Pradžia » Neklasifikuota » Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse

Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse

Balandžio 10 dieną Vilniaus Radvilų gimnazija prisijungė prie iniciatyvos „Visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse“. Nuoširdžiai dėkojame mūsų gimnazijos mokinių tėvams – Editai Nemeikšienei, Nerijui Treiniui ir Eglei Ragelienei, mielai prisijungusiems prie iniciatyvos ir priėmusiems mokinius į savo darbovietes.

Būrelis 1-3 klasių merginų, besidominčių darbu su vaikais, lankėsi lopšelyje-darželyje „Gandriukas“. Ten stebėjo auklėtojų darbą: kaip jos diskutuoja, žaidžia su vaikais ir juos moko, dalyvavo muzikos pamokoje.

Antrokai Edvinas Kosenkov ir Tomas Šilaika praleido dieną su VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro spaudos skyriaus dizaineriu-maketuotoju Nerijumi Treiniu.

Edvinas: „Pamačiau, kaip spausdinamos knygos ir plakatai, sužinojau, koks tai sunkus ir kruopštus darbas. Pamačiau daug brėžinių, tiek skaitmeninių, tiek braižytų ranka, taip pat teko dalyvauti knygos spausdinimo užsakymo procese. Dizainerio darbas yra labai platus, taip pat reikia išmanyti ir darbą tų žmonių, kurie užsako paslaugą. Diena buvo be galo įdomi ir tai, ko išmokau, tikrai pravers ateityje.“

Tomas: „Sužinojau apie Nerijaus Treinio sukurtus darbus – karininkų, policininkų, gaisrininkų uniformas, Europos krepšinio čempionato medalius.“

Trečiokės Giedrė Šimkevičiūtė ir Karolina Karlaitė lankėsi Vilniaus kompiuterininkų mokykloje, kur susipažino su administratorės darbo ypatumais. Merginos susipažino su mokiniams organizuojamais būreliais, mokėsi darbo su kompiuteriu, sudarinėjo tvarkaraščius bei bendravo su įvairiais žmonėmis.