Pradžia » Neklasifikuota » LEU Jaunojo pedagogo akademijoje

LEU Jaunojo pedagogo akademijoje

Lietuvos edukologijos universiteto Jaunojo pedagogo akademija kasmet sukviečia gabiausius Lietuvos moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę susipažinti su Universitetu ir pajausti studentiško gyvenimo skonį.

3b klasės mokinė Viktorija Michnovič balandžio 13-17 d. dalyvavo Jaunojo pedagogo akademijos sesijoje, skirtoje mokiniams, besidomintiems gamtos, matematikos, technologijų ir sporto mokslais. Į šią sesiją buvo pakviesta 20 moksleivių iš visos Lietuvos. Norint patekti reikėjo rašyti motyvacinį laišką, gauti mokytojų rekomendacijas, pateikti I pusmečio pažymius. Mokiniai susipažino su pedagogo profesija, ugdėsi lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizavimo įgūdžius. Taip pat turėjo galimybę susipažinti su dėstytojais, dalyvauti įvairiose paskaitose, bendrauti su studentais bei išbandyti studentišką gyvenimą bendrabutyje.

Viktorijai ši savaitė buvo labai naudinga ir dar labiau sustiprino jos norą studijuoti LEU.