Pradžia » Neklasifikuota » Jaunojo kolegos savaitė

Jaunojo kolegos savaitė

Balandžio 27-30 dienomis iniciatyva „Kam to reikia?“ kartu su Lietuvos Junior Achievement įgyvendino iniciatyvą „Jaunojo kolegos savaitė“, kurios metu mokiniai vyko į įmones susipažinti su skirtingų profesijų atstovais. Vilniaus Radvilų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo šiuose susitikimuose.

Antrokai Jonas Lidė ir Donatas Pogada lankėsi „Swedbanke“ ir susipažino su verslo analitiko darbo diena. Mokiniai ne tik praleido dieną banke, bet ir atliko praktines užduotis, susijusias su bankiniais mokėjimais.

2a klasės mokinės Greta Burlėgaitė, Evelina Černiavskaja ir Kristina Jurkšaitytė vienai dienai buvo tapusios „Sodros“ darbuotojų „kolegėmis“. Merginos susipažino su skirtingų „Sodros“ skyrių veikla bei suprato, kaip svarbu dirbti tau patinkantį darbą.

Antrokai Alanas Kukauskas ir Edvinas Kosenkov dvi dienas praleido su verslo įmonių asociacijos „Langas į ateitį“ darbuotoja bei prisidėjo prie renginio, vykusio „Microsoft Lietuva“, organizavimo.

Antrokai Giedrius Cvetkovas ir Eimantas Mickus susipažino su verslo teisės advokato profesija „Triniti“ advokatų kontoroje bei ten atliko jiems paruoštas teisines užduotis.

2b klasės mokinė Roberta Gaidytė praleido pusdienį su „Litexpo“ įmonės direktoriumi ir pamatė, kaip atrodo jo darbo diena.

2d klasės mokiniai Deividas Valiukevičius, Augustas Ivaško ir Marius Greželis lankėsi „Žinių radijuje“ ir susipažino su žurnalistų kasdienybe. Augustas: „Matėme, kaip dirba žurnalistai, kaip jie kalba „gyvai“, reguliuoja vaizdą ir renka informaciją. Patys turėjome galimybę įsirašyti ir pasiklausyti savo balso. Pasirodo, kad darbas radijuje yra daug sunkesnis,  negu atrodė“.