Pradžia » Neklasifikuota » Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių matematikos projektinių-praktinių darbų konferencijoje

Balandžio 29 d. matematikos mylėtojai dalyvavo Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių mokinių matematikos projektinių-praktinių darbų konferencijoje, kuri vyko Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje. Mūsų mokiniai skaitė pranešimus:

1A klasės mokinys Karolis Justas Rėksnys pristatė darbą apie katamarano gaminimą;

3A klasės mokiniai Žymantas Černius ir Dominykas Makštutis skaitė pranešimą „Iš matematikos istorijos“;

3D klasės mokiniai Mantas Paulius Kriaučiukas ir Ignas Veleckis skaitė pranešimą „Funkcijų grafikai“.

Visi mokiniai ir juos ruošę matematikos mokytojai: Ilona Andraikėnienė, Vida Stoškuvienė ir Algirdas Žvikevičius, buvo apdovanoti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus padėkomis.