Pradžia » Neklasifikuota » Profesinio veiklinimo ekskursijoje

Profesinio veiklinimo ekskursijoje

Gegužės 20 d. 2-3 kl. mokiniai vyko į profesinio veiklinimo išvyką – edukacines ekskursijas į Vilniaus Grigiškių popieriaus fabriką ir Kauno stiklo fabriką, apsilankė  ir Kauno zoologijos sode.

Grigiškių popieriaus fabrike mokiniai apsilankė gamybos cechuose. Gaminių pasiūla yra išties didelė:  gaminamas tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, gofruotasis kartonas, o iš jo – dėžės. Mokiniai buvo skatinami rinkti makulatūrą, nes Grigiškių popieriaus fabrike ji yra perdirbama.

Kauno stiklo fabrike mokiniai susipažino su gamybos technologijomis,  gamybos apimtimis, produkcijos asortimentu, sužinojo, kad Kauno stiklo fabrikas yra stambiausias spalvoto stiklo butelių gamintojas Lietuvoje. Mokiniai buvo skatinami rūšiuoti buitines atliekas ir  taip prisidėti prie ekologinių sprendimų įgyvendinimo, nes dauguma produkcijos gaminama  iš stiklo duženų.