Pradžia » Neklasifikuota » Nacionalinio dailės kūrybinių darbų konkurso „Piešiam!“ tema „LDK pilys” parodos atidarymas

2015 m.  birželio 16 d. 14.00 val. Lietuvos Respublikos Seimo II rūmuose  spaudos konferencijų  salėje vyko Nacionalinio dailės kūrybinių darbų konkurso „Piešiam!“ tema „LDK pilys” parodos atidarymas. Šioje parodoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 3a klasės mokinės Jovitos Rupavičiūtės piešinys „Vilniaus pilis”. Renginį vedė Vilniaus Rotušės ceremonmeisteris Juozas Šalkauskas.

Nacionalinio dailės kūrybinių darbų konkurso „Piešiam!“ idėjos autorius − UAB „Biuro pasaulis“ generalinis direktorius Artūras Tuminas. Nacionalinio dailės kūrybinių darbų konkurso parodos globėja − LR Seimo narė, poetė Dalia Teišerskytė.

Paroda Seime vyks iki liepos 1d.