Pradžia » Neklasifikuota » Susitikimas su Pranciškaus brolijos nariu Joseph Glebu

Susitikimas su Pranciškaus brolijos nariu Joseph Glebu

2015 10 06-09 dienomis gimnazijoje lankėsi Pranciškaus Ksavero brolijos narys Joseph Glebas iš Baltimorės, JAV. Jis mūsų gimnazijoje svečiavosi jau nebe pirmą kartą, todėl daugelis gimnazistų jį puikiai prisiminė ir džiaugėsi vėl susitikę. Per šiuos susitikimus brolis Joseph su mokiniais kalbėjosi apie žmogaus pašaukimą, atsivertimą, bendruomenės svarbą, santuoką. Pamokos vyko anglų kalba, todėl mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti ir įsivertinti savo anglų kalbos žinias.

Kiekvienas susitikimas  su šiuo įdomiu žmogumi  priverčia susimąstyti apie savo vietą pasaulyje, gyvenimo prasmę, tikėjimo Dievu svarbą, krikščioniškąsias vertybes, jų skleidimą savo aplinkoje, skatina nebijoti ieškoti SAVO pašaukimo.