Pradžia » Neklasifikuota » Tarptautinės parodos „Baltic Faschion & Textile Vilnius“ renginyje mokiniams ir jaunimui „Vilnius Faschion & Textile Avenue 2015“ (LITEXPO) apdovanota 4 A klasė

LATIA ir LMNŠC organizuotame konkurse „Aprenk savo klasę“ dalyvavo ir Radvilų gimnazistai. Vienas iš šio konkurso uždavinių – didinti mokinių kūrybiškumą ir motyvaciją mokytis.

Konkursui buvo pristatytas Emilijos Treinytės (4 A kl.) kūrybinis darbas „Mes aktyvūs“. Džiaugiamės, nes mūsų Emilijos darbas buvo pripažintas geriausiu. Smagu, nes prizą gavo visa 4 A klasė – buvome apdovanoti sportine apranga (marškinėliai ir kelnės), išmarginta konkursą laimėjusiu piešiniu ir kt. duomenimis.