Pradžia » Neklasifikuota » Karaliaus Sedžiongo instituto metinės

Karaliaus Sedžiongo instituto metinės

Spalio 9 d. 1B, 2B ir 3B klasės mokiniai skubėjo į Mykolo Romerio universitetą, į Nacionalinės Korėjos abėcėlės (Hangul) dieną, kuri buvo organizuota Karaliaus Sedžiongo instituto metinių minėjimo proga.

Jos metu vyko įvairūs kultūriniai renginiai bei kūrybinės dirbtuvės: buvo galima parašyti savo vardą korėjietiškai, pasimokyti šios šalies kaukių spalvinimo, žibintų gaminimo, kaligrafijos paslapčių, pasimatuoti tautinius P. Korėjos kostiumus (Hanbok), išbandyti jėgas karaokė, pagroti korėjietiškais muzikos instrumentais bei apžiūrėti turistinių P. Korėjos nuotraukų parodą.

Šiltas bendradarbiavimas, jauki aplinka, įdomi veikla – tai įspūdžiai, kuriuos ilgai prisiminsime palikę šį universitetą.