Pradžia » Neklasifikuota » VGTU Jaunojo inžinieriaus mokykla

VGTU Jaunojo inžinieriaus mokykla

Vilniaus Gedimino technikos universitetas jau septintąjį sezoną kviečia moksleivius į nemokamas temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM). Profesoriai, docentai ir lektoriai išsamiai supažindins atvykusiuosius su studijų programomis, papasakos, ką reikės mokytis universitete, kokios perspektyvos gavus diplomą, kokios karjeros galimybės ir kt. JIM paskaitos organizuojamos ne tik šeštadieniais, bet ir darbo dienomis, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė. Paskaitėlės yra nemokamos, tereikia tik užsiregistruoti!

Kviečiame į lapkričio paskaitas, kurios vyks 12 ir 21 dienomis, (paskaitų tvarkaraštis prisegtuose failuose). Visą paskaitų tvarkaraštį galite rasti čia: http://www.vgtu.lt/norintiems-studijuoti/moksleiviams/jaunojo-inzinieriaus-mokykla/449 .