Pradžia » Neklasifikuota » Šiemet Radvilų gimnazijos bendruomenė prisijungė prie TV3 televizijos organizuoto paramos projekto „Išsipildymo akcija“

Mokiniai ir mokytojai buvo kviečiami kepti pyragus, atsinešus į gimnaziją juos pardavinėti, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

Šis kvietimas abejingų nepaliko ir lapkričio 6-ąją mokiniai bei mokytojai iškepė 31 pyragą. Mokiniai savanoriai organizavo pyragų už simbolinę kainą prekybą. Norinčių paskanauti ar tiesiog paaukoti netrūko. „Pyragų dienos“ metu buvo surinkta 70 eurų, kuriuos gimnazija paaukos „Išsipildymo akcijai“.

Dėkojame visiems už jūsų gerumą!