Pradžia » Neklasifikuota » Universitetinių klasių savaitė Vilniaus Gedimino technikos universitete

Universitetinių klasių savaitė Vilniaus Gedimino technikos universitete

Lapkričio 23-27 dieną vyko mūsų gimnazijos universitetinių klasių savaitė Vilniaus Gedimino technikos universitete.

Pirmąją dieną jauniausi mūsų gimnazijos moksleiviai mikrobiologijos laboratorijoje atliko laboratorinius darbus „Mikrobiologinės terpės ruošimas“ ir „Ląstelių išsėjimas iki pavienių kolonijų“. Vėliau juos ypač sudomino  Mechanikos fakulteto profesoriaus dr. Vytauto Turlos paskaita „Spauda — nuo žąsies plunksnos iki 3D technologijų“.

Antrąją dieną VGTU dirbo antrokai. Jie klausė lektorės Irenos Danilevičienės paskaitos „Idėja, pakeičianti gyvenimą“ ir atliko užduotis iš ekonomikos/vadybos srities.

Labiausiai užimta buvo trečioji savaitės diena. Tuo metu, kai antrokai Inžinerinės grafikos laboratorijoje, taikydami  kompiuterines geometrines funkcijas, pagal duotą brėžinį modeliavo geometrinius kontūrus ir rengė brėžinį daikto gamybai, pirmokai gilino žinias IT srityje. Vėliau visų amžiaus grupių gimnazistai dirbo fizikos laboratorijoje. Jie atliko laboratorinius darbus: „Skersinių bangų sklidimo greičio stygoje nustatymas“, „Dielektriko šilumos laidumo koeficiento nustatymas“, „Šildomo kietojo kūno ilgėjimo koeficiento nustatymas“. Po pertraukos visi klausė paskaitos apie atsinaujinančių energijos technologijų diegimą pastatuose su ekskursija į Pastatų energetinių ir mikroklimato sistemų laboratoriją.

Ketvirtąją dieną pirmokai atliko chemijos laboratorinius darbus „Metalo hidroksido kiekio nustatymas titravimo būdu“, o antrokai kartu su dėstytoju Arūnu Grigelioniu gilinosi į matematikos paslaptis. Vėliau ekonomikos paskaitoje visi kartu dar domėjosi investavimo galimybių ir verslo sukūrimo klausimais.

Paskutinę savaitės dieną mūsų abiturientai, kuriuos domina architektūra, statyba, miestų inžinerija, aplinkos apsauga ir bioinžinerija, dalyvavo šių fakultetų Atvirų durų dienoje.

Kontaktai

Gelvonų g. 55,
Vilnius, LT-07135
Tel. / faksas: (8-5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content