Pradžia » Neklasifikuota » Nacionalinė karjeros savaitė 2015

Nacionalinė karjeros savaitė 2015

Lapkričio 23-27 dienomis Lietuvoje vyko Nacionalinė karjeros savaitė. Šią savaitę vyko įvairių profesijų atstovų susitikimai su mokiniais. Pagrindinis susitikimų tikslas – betarpišku pokalbiu pristatyti savo profesiją ir paskatinti mokinius planuoti karjeros kelią jau šiandien.

Mūsų gimnazijoje taip pat vyko įvairūs susitikimai. Buvusi mokinė, šiuo metu UAB „Froceth“ direktorė, Agnė Vaitkevičienė pristatė biomedicinos mokslų naujoves bei mokymosi ir darbo galimybes šioje srityje.

Kęstutis Jasiulevičius iš „Headex Group“ pasidalino su mokiniais  asmenine patirtimi apie mokyklą, universitetą, darbo paiešką ir darbo praradimą, tikslų svarbą gyvenime.

Ramunė Albrektienė iš „Vilniaus vandenų“ diskutavo su mokiniais apie profesijos, darbo pasirinkimą bei įvairius karjeros vingius.

LEU IV kurso psichologijos studentė Modesta Brukštaitė pirmokams, besidominties psichologija, pasakojo apie psichologijos studijas bei savo patirtį „Vaikų linijoje“.

Gimnazijos psichologė Jūratė Rackevičienė pakvietė mokinius į aktualią diskusiją „Kaip mokytis, kad išmoktum, ir kam to apskritai reikia“.

Vyko ne tik paskaitos. Keletas mokinių turėjo galimybę praktiškai išbandyti profesijas. 4d klasės mokinė Jūratė Konstantinovaitė lankėsi „IBM Lietuva“ ir išbandė administratorės profesiją. Jūratė pamatė, kad administratorės darbas reikalauja daug įgūdžių – ne tik ruošti kavą, bet ir būti direktoriaus pagalbininke. 4d klasės mokinės Aneta Diraitytė ir Aurelija Adžgauskaitė lankėsi „Swedbank“ ir išbandė renginių organizavimo profesiją.