Pradžia » Neklasifikuota » Nacionalinis vaikų dailės darbų konkursas „Piešiam!“ 2015. Konkurso tema: „Viduramžių Lietuvos valdovai ir Lietuvos didieji kunigaikščiai“

Į šį konkursą buvo atsiųsta 2 000 suvirš piešinių iš daugiau kaip 40 Lietuvos miestų ir miestelių – iš visos Lietuvos. Konkurso vertinimo komisija – DAILĖS MOKYTOJŲ ASOCIACIJA kartu su UAB BIURO PASAULIS – atrinko po 10 darbų iš kiekvienos amžiaus grupės.

Mūsų gimnazijos 4a klasės mokinė Jovita Krupavičiūtė pateko į respublikos geriausiųjų darbų dešimtuką (IV grupė 15 – 18 metų mokiniai).

Finalinis etapas vyko lapkričio 26 dieną Nacionalinėje dailės galerijoje, viename iš didžiausių Lietuvos meno muziejų. Finalinio etapo tema – „Mano Kalėdos“.

Visi finalinio etapo dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų dovanomis. Pabaigoje visų laukė šventinis tortas.

Dailės mokytoja Violeta Saldūnienė