Pradžia » Neklasifikuota » Katedros aikštėje

Katedros aikštėje

Popiežius Pranciškus, skelbdamas ypatingąjį Gailestingumo jubiliejų, ragino: „Labai trokštu, kad ateinantys metai būtų persmelkti gailestingumo mums artinantis prie kiekvieno žmogaus ir nešant jam Dievo gerumą ir švelnumą!“

2015 12 08 mūsų gimnazistai Katedros aikštėje Gailestingumo namelyje turėjo galimybę atsiliepti į popiežiaus kvietimą. Visus praeivius – ir suaugusius, ir vaikus – moksleiviai kvietė pasivaišinti arbata ir įsipareigoti atlikti konkretų Gailestingumo darbą. Namelyje, kuris įsikūręs Kalėdiniame miestelyje greta eglutės, gimnazistams taip pat teko bendrauti su miesto svečiais iš kitų šalių ir net išklausyti žmonių problemas. Gimnazistai džiaugėsi prisidėję prie Gailestingumo darbų skleidimo po Vilnių.