Pradžia » Neklasifikuota » Barclays technologijų centre vyko finalinis programos „Barclays Tech Innovation 2015“ renginys

Gruodžio 11 dieną Barclays technologijų centre vyko finalinis programos „Barclays Tech Innovation 2015“ renginys, kuriame tarp 10 komandų dalyvavo ir Radvilų gimnazijos mokiniai. Komandą sudarė 3a klasės mokiniai: Justinas Bendaravičius, Rūta Gavėnaitė, Arvydas Radžiūnas, Gražvydas Golcas ir Rokas Ambrazevičius. Per mėnesį komandos turėjo generuoti idėją, paruošti verslo planą ir idėjos įgyvendinimo pristatymą komisijai. Radvilų gimnazijos komanda pasirinko automobilių parkavimo problemą bei pasiūlė idėją, kaip, naudojant mobiliąją aplikaciją, sutrumpinti parkavimui sugaištamą laiką.

Renginio metu vyko ne tik pristatymai, bet ir tiesioginė videoviktorina su britų moksleiviais, kurie tuo pačiu metu dalyvavo analogiškame konkurse. Viktorinoje geriau sekėsi Lietuvos mokiniams: trys Radvilų gimnazijos mokiniai nesuklydo atsakinėdami į britų moksleivių klausimus.

Dalyvavimas projekte mokiniams suteikė naujos patirties bei pasitikėjimo savimi.