Pradžia » Neklasifikuota » Meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas

Gruodžio 17d. popietę Vilniaus Radvilų gimnazijoje vyko I – IV klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 12 moksleivių.  Mokinių pasirinkti tekstai vertė įsiklausyti į žodžių skambesį ir prasmę, įsivaizduoti tai, ko galbūt nesame matę, pasinerti į teksto herojaus išgyvenamas emocijas.

Visi dalyviai pasirodė originaliai, tačiau teko išrinkti geriausius iš geriausių. Vertinimo komisijos sprendimu I – oji vieta atiteko Karoliui Rėksniui (2A), II – oji vieta – Laurai Būdaitei (3D) ir Dominykui Makštučiui (4A), III – oji vieta – Erikai Mackevič (2B) ir Erikui Kuliešiui (2B). Sveikiname nugalėtojus!

Dėkojame visiems dalyviams, mokytojams, vertinimo komisijai ir klausytojams. Lauksime Jūsų kitais metais.