Pradžia » Neklasifikuota » Rašinių konkurso nugalėtojai Seime

Rašinių konkurso nugalėtojai Seime

Sausio 12 dieną Lietuvos Respublikos Seime vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas, į kurį buvo pakviesti rašinių konkurso „Nepriklausomybės gynėjai, jų indėlis ir reikšmė ginant Lietuvos valstybę 1990-1991 metais“ dalyviai: 3 a klasės mokiniai Rūta Gavėnaitė, Katrina Navickaitė, Arvydas Radžiūnas, 1 a klasės mokinė Gerda Papinigytė ir 1 c klasės mokinė Patricija Kilmanaitė. Mokiniai klausėsi 1990-1991 m. laisvės kovų dalyvių prisiminimų apie to meto įvykius, ragavo kareiviškos košės. Renginio pabaigoje Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras rašinių konkurso, skirto Laivės gynėjų dienos 25-osioms metinėms paminėti, dalyvius apdovanojo:

Rūtą Gavėnaitę, 3 a klasės mokinę, – II laipsnio diplomu ir Onos Voverienės knyga „Tautos sargyboje“

Arvydą Radžiūną, 3 a klasės mokinį, – III laipsnio diplomu ir Onos Voverienės knyga „Tautos sargyboje“