Pradžia » Neklasifikuota » ADVENTURE turizmo parodoje

ADVENTURE turizmo parodoje

Sausio 22 d. Radvilų gimnazijos mokiniai apsilankė ADVENTURE turizmo parodoje ir dalyvavo žinių konkurse „Pažink Lietuvos miestus“. Tokio lygio konkursas Lietuvoje organizuotas pirmą kartą, į jį pakviesta daugiau kaip 200 moksleivių. Konkursą organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir LITEXPO parodų rūmai, idėjos autorius ir vertinimo komisijos pirmininkas – mokyklinių geografijos vadovėlių autorius Rytas Šalna.

Konkurso tikslas – populiarinti geografijos dalyką, didinti moksleivių geografinį išprusimą ir sudaryti jiems galimybę pasivaržyti  su bendraamžiais. Konkurso apimtis – 30 vaizdinių interaktyvių užduočių, susijusių su Lietuvos miestų geografija, istorija, turizmu, kultūra, apylinkių gamtos objektais.

Konkurse dalyvavo Radvilų gimnazijos 1a klasės mokinė Gabrielė Indriuškaitė, 2a klasės mokinys Karolis Justas Rėksnys, atvykęs po chemijos olimpiados, ir 3 klasės mokinys Augustas Ivaško.

Mokiniai taip pat dalyvavo gyvoje, interaktyvioje geografijos pamokoje, kurioje savo kelionių patirtimi ir įspūdžiais dalijosi keliautojas Makalius – Rimvydas Širvinskas ir geografas Rytas Šalna. Po konkurso aplankėme parodą ir apžiūrėjome  dalyvavusių Lietuvos savivaldybių ir 37 pasaulio šalių ekspozicinius stendus.