Pradžia » Neklasifikuota » Ar žinote, kur yra Vilniaus Gedimino technikos universitetas?

Ar žinote, kur yra Vilniaus Gedimino technikos universitetas?

— Taip, žinome –  Vilniuje, Saulėtekio alėjoje.

Tačiau sausio 27 dieną VGTU vienai dienai „persikėlė“ į Radvilų gimnaziją! Net aštuoni universiteto dėstytojai skaitė paskaitas ir vedė užsiėmimus mūsų gimnazijos universitetinių klasių mokiniams.

Trečiokams labiausiai patiko profesoriaus Vytauto Turlos paskaita „Spauda — nuo žąsies plunksnos iki 3D technologijų“. Medicininės, reabilitacinės ir kompensacinės technikos laboratorijos vedėjas Gintaras Jonaitis skaitė paskaitą apie inžinerijos naudą medicinoje. Pirmokai ir antrokai atliko laboratorinius darbus su mobiliosios laboratorijos komanda, o trečiokai savo fizikos žinias papildė docento Liudviko Rimkaus paskaitoje „Santvaros skaičiavimo pavyzdys – fizikos ir matematikos žinių pritaikymas technologiniuose moksluose“. Po tiltų ir specialiųjų statinių katedros lektoriaus Arvydo Rimkaus paskaitos „Konstrukcijų projektavimo matematika“ mokiniai pažadėjo dalyvauti VGTU rengiamame moksleivių čempionate „Makaronų tiltai 2016“.

VGTU dieną gimnazijoje užbaigė Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Valerija Bernotienė su pranešimu gimnazijos vyresniesiems mokiniams apie studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete, stojimo  naujoves bei reikalavimus.