Pradžia » Neklasifikuota » VGTU kasmetiniame čempionate „Makaronų tiltai 2016“

VGTU kasmetiniame čempionate „Makaronų tiltai 2016“

Š. m. vasario 10 dieną keturių mūsų trečiokų vaikinų komanda „E621“ dalyvavo VGTU organizuotame kasmetiniame čempionate „Makaronų tiltai 2016“. Po trumpos paskaitos apie įvairias tiltų konstrukcijas devynios Vilniaus mokyklų mokinių komandos, gavusios po spagečių pakuotę ir dėžutę plastilino, kibo į darbą. Po 45 min. visų komandų pastatyti tiltai pirmiausiai buvo pasverti, o paskui išbandoma jų apkrova. Be abejo, per tiek laiko gero tilto nepastatysi, tačiau tiltas nugalėtojas išlaikė 2 kg apkrovą. Mūsiškių tiltas į nugalėtojų gretas nepakliuvo, bet vaikinai planuoja dalyvauti ir kitų metų čempionate .
„Pradžioje buvo įdomi paskaita apie tiltus, jų rūšis ir kaip jie „veikia“. Patiko dirbti komandoje, galvoti ir statyti tiltą.“ (Eimantas Mickus 3a kl.)
„Statydami tiltą sužinojome makaronų mechanines ypatybes. Buvo labai įdomu. Būtų smagu ir kitąmet dalyvauti.“ (Rokas Ambrazevičius 3a kl.)
„Statydami makaronų tiltą, daug ginčijomės, tik laiko tam buvo mažoka. Smagiai praleidome laiką.“ (Justas Mitrofanovas 3a kl.)