Pradžia » Neklasifikuota » Konferencijoje „Kur slypi lietuviškoji tapatybė ir ką turime saugoti?“

Konferencijoje „Kur slypi lietuviškoji tapatybė ir ką turime saugoti?“

Mūsų gimnazijos 2b klasės mokiniai Savanevičiūtė Vilija, Kemeklytė Miglė, Trukšinas Tomas, Morkūnas Pijus ir Kuliešius Erikas 2015 03 15 dalyvavo Vilniaus miesto 9-12 klasių mokinių konferencijoje „Kur slypi lietuviškoji tapatybė ir ką turime saugoti?“ Ji vyko Signatarų namuose. Konferencijoje dalyvavo 13 mokyklų komandos.

Ruošdami konferencijai pranešimą, mokiniai kritiškai permąstė lietuvišką tapatybę sudarantį simbolių kompleksą bei jo išsaugojimo/perteikimo ypatumus. Kūrybinę tiriamąją užduotį atliko pagal principą – surask, pažink, atskleisk, papasakok. Ruošdamiesi ir dalyvaudami mokiniai stiprino savo pilietinę tapatybę, analizavo savo krašto etninės, kultūrinės, istorinės, pilietinės atminties pažinimą.