Pradžia » Neklasifikuota » Susitikimas su LCC universiteto dėstytoju, verslo konsultantu, Doros lyderystės instituto atstovu Lietuvoje Arturo Soto

2016 03 18 mūsų gimnazijoje jau ne pirmą kartą lankėsi ir vedė užsiėmimus 3a ir 3b klasės mokiniams LCC universiteto dėstytojas, verslo konsultantas, Doros lyderystės instituto atstovas Lietuvoje Arturo Soto. Užsiėmimų tikslas – ugdyti lyderius. Svečias pasakojo ir diskutavo apie tikrus ir tariamus lyderius, mokė, kaip pažinti, ugdyti save, atrasti savo misiją. Taip pat dėstytojas pabrėžė, kad lyderis yra tas, kuris ugdo šalia savęs esančius talentus, vyrus ir moteris, ir leidžia jiems atsiskleisti. O produktyviausios tos įmonės, kur rūpinamasi, kad darbuotojai būtų laimingi. „Dorybė – tai raktas į sėkmingą vadovavimą ir sprendimų priėmimą. Dora lyderystė padeda visiems pasiekti asmeninį meistriškumą, ugdant didžiadvasiškumo, išmintingumo, teisingumo, narsumo ir susivaldymo dorybes. Lyderystė yra ne įgūdis ir ne metodas, bet gyvenimo būdas. Tai charakteris, dorybė ir elgsena“. Mokiniai buvo sužavėti, svečio paskaitą baigė plojimais.