Pradžia » Neklasifikuota » Integruota tikybos – dailės – geografijos konferencija „Visa, ką Tėvas turi, yra ir mano“

Balandžio 8 d.  Radvilų gimnazijoje vyko respublikinė bendrojo lavinimo mokyklų 7 – 12 (gimnazijų I – IV)  klasių mokinių integruota tikybos – dailės – geografijos konferencija „Visa, ką Tėvas turi, yra ir mano“, Jn 16, 15, skirta Gailestingumo metams paminėti. Konferencijoje dalyvavo moksleiviai iš 11 mokyklų: Anykščių J. Biliūno gimnazijos, Anykščių raj. Kavarsko pagrindinės mokyklos, Švenčionių raj. Pabradės „Ryto“ gimnazijos bei Vilniaus – VšĮ „Saulės“ privačios gimnazijos, J. Basanavičiaus  gimnazijos, J. Basanavičiaus  progimnazijos, Jono Pauliaus II gimnazijos, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Šv. Kristoforo progimnazijos, Vilniaus Žemynos gimnazijos, Radvilų gimnazijos. Mokiniai buvo paruošę net 23 pranešimus, kuriuos vertino nešališkos ir kompetentingos komisijos: VAJC jaunimo referentai G. Dragūnaitė, R. Dakševič, M. Zalenkevič, A. Degenytė, radijo stoties XFM prodiuseris T. Daujotas, VU RSTC magistrantas A.Rybakovas, kunigas kapelionas  V. Kudriašov, architektas  D. Savickas, interneto dienraščio bernardinai.lt  Jaunimo temų redaktorė, Gyvybės apdovanojimų viena iš organizatorių  M. Keršanskienė. Dalyviai turėjo galimybę  pasiklausyti teatro ir kino režisieriaus, apdovanoto „Sidabrinės gervės“ prizu už geriausią dokumentinį filmą, taip pat knygos „Sapnuoju, kad einu. Vilnius – Santjago de Kompostela“ autoriaus  J. V. Tūro.

Renginio dalyviai ne tik praplėtė žinias, bet ir įdomiai praleido laiką. Daug džiaugsmo suteikė rėmėjų ir partnerių prizai.

Dėkojame partneriams ir rėmėjams: Vilniaus arkivyskupijos Jaunimo centrui, www.bernardinai.lt., Lietuvos Biblijos draugijai, Vilniaus arkivyskupijos Katechetikos centrui, leidyklai „Šviesa“, UAB „Inprama“, radijo stočiai XFM bei Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijai.