Pradžia » Neklasifikuota » Jaunojo kolegos savaitė

Jaunojo kolegos savaitė

Radvilų gimnazijos mokiniai dalyvavo jau dešimtą kartą vykstančioje Jaunojo kolegos savaitėje. Tai puiki galimybė trumpam „pasimatuoti“ profesiją.

Trečiokės Gerda Grek ir Diana Dansevičiūtė lankėsi „Nacionalinėje mokėjimo agentūroje“. Ten susipažino su agentūros veikla ir turėjo galimybę akis į akį pabendrauti su agentūros direktoriumi.

Verslo analitiko profesijos ypatybes „Swedbanke“ išbandė trečiokės Laura Syrickytė ir Gintarė Sartanavičiūtė. Taip pat šiame banke lankėsi ir „bankininkėmis“ vieną dieną tapo antrokės Eliza Juodvalkytė bei Karolina Anankaitė.

Antrokai Erikas Petrovas ir Dovydas Zelenkevičius apsilankė „Euronics“ parduotuvėje ir susipažino su parduotuvės vadovo darbo specifika.

Būrelis antrokų lankėsi  ISM universitete ir išbandė rinkodaros vadybininko profesiją.