Pradžia » Neklasifikuota » Tarptautinė atsakingo vartojimo bei atsakingo atliekų tvarkymo kampanija Vilniaus Radvilų gimnazijoje

Š. m. balandžio 25 d. gimnazijoje buvo pristatytas tarptautinis projektas USEFUL, USABILITY, DISPOSABILITY, kurio pagrindinis tikslas – skatinti atsakingo atliekų tvarkymo idėjas tarp moksleivių, per įvairias veiklas formuoti jų sąmoningumą.
Pagrindinė renginio mintis – sudominti mokinius gamtos mokslų sritimis, tyrinėjančiomis medžiagų irimo procesus, motyvuoti dalyvauti Ambasadorių programoje bei suteikti lyderystės gebėjimų bei savybių. Su įdomumu moksleiviai dalyvavo šio projekto veiklose, o ypač mini mokslo teatro „Organikio laboratorija“ praktiškai demonstruojamuose eksperimentuose.
Laikas, praleistas su projekto organizatoriais, neprailgo…