Pradžia » Neklasifikuota » Užsienio kalbų laboratorija Mykolo Romerio universitete

Užsienio kalbų laboratorija Mykolo Romerio universitete

Vilniaus Radvilų gimnazijos 3b klasės mokiniai kartu su auklėtoju A. Miliumi balandžio 12 dieną svečiavomės Mykolo Romerio universitete. Mus pasitiko atstovai iš Filologijos kurso: aprodė universitetą, supažindino su nauju anglų kalbos mokymosi metodu, t. y. mokymusi naudojant kompiuterį: studentas kalbasi su kitame suole sėdinčiu žmogumi nesukeldamas jokio šurmulio, o mokytojas, prisijungęs per tam skirtą kompiuterinę programą, sėdi ir klauso. Trumpai aptarusi šį naują būdą, dėstytoja mus palydėjo į kitą auditoriją, kur laukė filologė iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Paskaita vyko anglų kalba, dėstytoja buvo paruošusi testą – patikrino mūsų žinias apie kitas kalbas. Už teisingus atsakymus gavome prizus. Sužinoję daug įdomių faktų  palikome Mykolo Romerio universitetą.