Pradžia » Neklasifikuota » Chemijos viktorina „Chemija aplink“

Chemijos viktorina „Chemija aplink“

2016 m. balandžio 26 d. Vilniaus Radvilų gimnazijoje vyko gamtamokslinis renginys – tarpmokyklinė chemijos viktorina „CHEMIJA APLINK“. Viktorinos tikslas – ugdyti mokinių gamtamokslinį suvokimą, skatinti domėtis chemijos mokslu, ugdyti gebėjimą komunikuoti, teikti idėjas, greitai ir efektyviai priimti reikiamus sprendimus dirbant komandoje. Viktorinoje dalyvavo penkių Vilniaus mokyklų Emilijos Pliaterytės progimnazijos, „Spindulio“ pagrindinės mokyklos, Simono Stanevičiaus progimnazijos, Fabijoniškių pagrindinės mokyklos ir Radvilų gimnazijos 8 – 9 klasių mokinių komandos. Mokiniai varžėsi 4 konkursuose, kurie skatino atskleisti žinias, pasitelkti vaizduotę, pademonstruoti kūrybiškumą, greitą orientaciją bei gebėjimą konstruktyviai mąstyti. Komandos buvo apdovanotos I – III laipsnio diplomais, padėkomis už kūrybiškumą, išradingumą, bei kitais prizais. Į gimnaziją atvykę progimnazijų ir pagrindinių mokyklų mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Radvilų gimnazijos aplinka, jos edukacinėmis erdvėmis, pabendrauti ir suvokti save kaip būsimus gimnazistus.

Renginio koordinatorė chemijos mokytoja ekspertė Vida Armonaitė.