Pradžia » Neklasifikuota » Respublikinė 8-12 klasių mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose“

Š. m. gegužės 6 dieną  „Swedbanke“ vyko respublikinė 8-12 klasių mokinių tiriamųjų ir kūrybinių darbų konferencija „Pasaulis matematikoje ir informacinėse technologijose“. Moksleiviai iš skirtingų Lietuvos miestų susirinko ne tik savęs parodyti, bet ir kitų darbais pasidomėti. Tris plenarinius pranešimus skaitė „Swedbank“ atstovė Odeta Bložienė (tema „Asmeniniai finansai“), VU Matematikos ir informatikos fakulteto  doc. dr. Antanas Apynis (tema „Kelios mintys apie matematiką“) ir „Infobalt inovacijų“ vadovas Andrius Plečkaitis (tema „Kaip skaitmeninės technologijos keičia pasaulį ir kaip prie to galime prisidėti mes“).

13 moksleivių komandų pristatė savo tiriamuosius arba kūrybinius darbus. Tarp jų buvo ir mūsų gimnazijos trečiokai Rokas Domantas Ambrazevičius ir Justinas Bendaravičius, kurie pristatė darbą „Automobilio parkavimas —  greičiau, pigiau, efektyviau“. Komisija įvertino mūsų vaikinų darbą kaip labai aktualų šiandieniame gyvenime ir paskyrė antrą vietą. Tuo mes, be abejo, didžiuojamės! Sveikiname Roką ir Justiną!