Pradžia » Neklasifikuota » Gegužės 12 d. Radvilų gimnazijoje vyko susitikimas su projekto „Nedelsk“ iniciatore Agne Zuokiene

Projekto „Nedelsk“ tikslas – siekti, kad moterys būtų sąmoningos, daugiau dėmesio skirtų savo sveikatai, turėtų žinių apie prevenciją, sveikos gyvensenos svarbą ir reguliariai tikrintųsi pas gydytojus.

Susitikime dalyvavo 1-4 klasių merginos. Čia jos išgirdo, kaip keitėsi moterų padėtis visuomenėje per 100 metų, sužinojo, kokios įtakingiausios moterys padarė didžiausią įtaką pačiai Agnei Zuokienei,  taip pat gavo daug vertingos informacijos apie rūpinimąsi savo sveikata bei meilę sau.