Pradžia » Neklasifikuota » Iš tarptautinio projekto „Paskui paukščius“ Anykščiuose sugrįžus…

Iš tarptautinio projekto „Paskui paukščius“ Anykščiuose sugrįžus…

Gegužės 13-14 d. Anykščių rajone Troškūnų K. Inčiūros gimnazijoje vyko tarptautinio projekto „Paskui paukščius“ II etapo Lietuvos jaunųjų ornitologų konferencija, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazistai iš 4 A klasės: Emilija Treinytė, Julija Baziliauskaitė, Dominykas Makštutis, Žymantas Černius, Karolis Šinkevičius ir Andrius Jarmuševič. Jie konferencijoje pristatė 3 darbus: „Paukščiai Lietuvos herbuose“, „Paukščiai lietuvių etnologijoje“, „Vilniaus miesto paukščiai – užmiršta pilkoji minia“.

Džiugu, kad mūsų moksleivių darbai susilaukė komisijos pagyrų, buvo apdovanoti pagyrimo raštais. Emilijos, Julijos ir Karolio darbus ornizotologas, žurnalo redaktorius G. Petkus pasiūlė publikuoti spaudoje.

Konferencijos programa buvo įvairi, įdomi ir informatyvi. Lydimi vietinio gido R. Gylio susipažinome su Troškūnų miestelio istorija, pabuvojome Šv. Trejybės bažnyčios požemiuose. Kartu su girininku A. Kusta, keliaudami pažintiniu miško taku, susipažinome su įdomiais krašto augalais, apžiūrėjome arboretumą ir skulptūrų parką.

Paukščių stebėjimas žygio metu prie Mažvilko ežero, pasivaikščiojimas medžių lajų taku, ekskursija po Anykščių regioninio parko muziejų suteikė mums naujų įspūdžių ir malonių emocijų. O kur dar susitikimai su seniai matytais draugais…

Konferencija baigėsi, bet meilė gyvajai gamtai tik padidėjo.

Kontaktai

Gelvonų g. 55,
Vilnius, LT-07135
Tel. / faksas: (8-5) 240 5196
El. paštas: ras****@**dvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES
Skip to content