Pradžia » Neklasifikuota » Užsienio kalbų netradicinė pamoka – eilėraščių konkursas

Užsienio kalbų netradicinė pamoka – eilėraščių konkursas

Gegužės 11 d. Radvilų gimnazijoje vyko užsienio kalbų netradicinė pamoka -eilėraščių konkursas. Renginio tema – meilė: meilė tėvynei, gamtai, mamai, mylimajam arba mylimajai. Gimnazistai eilėraščius rinkosi savo nuožiūra, stebino savo įvairove bei atlikimo maniera. Klausėmės tiek klasikų, tiek moderniųjų poetų eilių.

Konkurse dalyvavo kiekvienos užsienio kalbos grupės atstovai. Mokiniai deklamavo rusų, vokiečių, anglų, prancūzų poetų eiles originalo kalba.

Buvo daug įspūdingų pasirodymų. Prizines vietas laimėjo trečiųjų klasių mokiniai. Džiaugiamės, kad Radvilų gimnazijoje yra tiek daug romantiškų, kūrybiškų, entuziazmo nestokojančių mokinių.