Pradžia » Neklasifikuota » Praktika Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete Verslo praktinio mokymo firmoje „VIKO Drauda“

2016 m. spalio 7 d. Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete Verslo praktinio mokymo firmoje „VIKO Drauda“ šeši gimnazijos trečiokai atliko vienos dienos profesinio veiklinimo praktiką. Praktikos metu mokiniai tapo draudimo įmonės darbuotojais ir turėjo galimybę padirbėti personalo, pardavimų, marketingo bei apskaitos padaliniuose. Čia jie atliko užduotis: parengė darbo sutartis, darbo laiko apskaitos žiniaraščius, apskaičiavo darbo užmokestį bei planavo įmonės biudžetą. Visi gimnazistai ne tik susipažino su draudimo produktais, bet ir parengė kelionių draudimo polisus informacinėje sistemoje DIS.

2016 m. spalio 10 d. gimnazijoje viešėjo Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Draudimo katedros vedėja Daiva Malakaitė. Ji ketvirtų klasių mokiniams skaitė paskaitą „Investavimo psichologija arba kas mums trukdo tapti turtingiems“.