Pradžia » Neklasifikuota » Paskelbti PROFADIENIO JUNIOR atrankos rezultatai

Paskelbti PROFADIENIO JUNIOR atrankos rezultatai

Sveikiname Emiliją Jarošaitę, Miglę Pudžemytę, Rytį Bugajecą, Elviną Povilėną, Mindaugą Vaitiekūną sėkmingai sudalyvavusius moksleivių verslumo projekto „PROFADIENIS junior“ atrankoje ir patekus į finalą. Finalinio renginio metu 25 Lietuvos mokyklų bei gimnazijų komandos susitiks su Lietuvos universitetų praktikais ir spręs verslo logiką perteikiančias užduotis.

Š. m. spalio 27 d. vyksiančio renginio programą sudarys 5 verslo iššūkiai – užduotys, parengtos KTU, VDU, VU, VGTU, MRU ekspertų.

Atrankinį testą užpildė  597 mokiniai iš 68-ių Lietuvos mokyklų ir gimnazijų. Aktyviausiai buvo atstovaujama Vilniaus ir Kauno miestams – net 411 mokinių iš visų gautų testų (68 proc.).

ISM universiteto ekspertų parengti testo klausimai skatino dalyvius domėtis įvairiomis verslo sritimis – finansais, pardavimais, marketingu, žmogiškųjų išteklių bei inovacijų valdymu. Lengviausiai dalyviai įveikė klausimą: „Kuriame mieste įsikūrusi didžiausia pasaulio (pagal rinkos kapitalizaciją) akcijų birža” (90 proc. teisingų atsakymų). O prasčiausiai sekėsi atsakyti į klausimus apie  tikslinę rinką bei šalį, kurioje yra daugiausia milijardierių.

Projekto organizatorius – VšĮ PROFAT.

Projekto partneriai: Kauno technologijų universitetas, ISM Ekonomikos ir vadybos universitetas, Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje, Lietuvos Laisvosios rinkos institutas, UAB „UNO Parks“, dienraštis „Verslo žinios“.

Pagrindinio prizo steigėjas – Petras Auštrevičius.

Ekonomikos  mokytojas Alfredas Ribikauskas