Pradžia » Neklasifikuota » Barclays Tech Innovation 2016

Barclays Tech Innovation 2016

Jau trečius metus Vilniaus Radvilų gimnazijos mokiniai dalyvavo „Barclays Tech Innovation 2016“ renginyje. Šiais metais gimnazijai atstovavo 4 mokinių komanda: Mindaugas Vaitiekūnas, 4a klasė, Saulius Čiupaila, 3c klasė, Patrikas Mediancevas, 3c klasė, Eliza Juodvalkytė, 3a klasė.

Per mėnesį komanda sukūrė verslo planą, kaip padidinti mokinių susidomėjimą ir žinias IT srityje. Baigiamajame renginyje mokiniai pristatė savo projektą „Vilnius IT Academy“. Viso projekto metu mokiniai galėjo konsultuotis su savo mentoriumi – „Barclays“ projektų vadovu Ainiu Girniu, kuris – buvęs Vilniaus Radvilų gimnazijos mokinys. Dalyvavimas projekte suteikė daug patirties keliant idėjas, rašant verslo planą, bendradarbiaujant tarpusavyje, darant pristatymą anglų kalba.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.