Pradžia » Neklasifikuota » Tarptautinio Baltijos jūros projekto konferencijoje…

Tarptautinio Baltijos jūros projekto konferencijoje…

Lapkričio 29 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vykusioje Baltijos jūros projekto konferencijoje „Aplinkosaugos projekto įgyvendinimas mano mokykloje“ dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai: Gabrielė Indriuškaitė, Agata Radiunaitė ir Povilas Paulavičius. Jie pristatė darbą „Oro kokybės tyrimai“.

Į konferenciją atvyko mokiniai iš įvairių šalies mokyklų, jie dalijosi tiriamųjų darbų rezultatais, patirtimi atliekant aplinkosauginius tyrimus. Smagu, kad mūsų mokinių darbas buvo gerai įvertintas ir apdovanotas diplomu.

Kontaktai

Gelvonų g. 55,
Vilnius, LT-07135
Tel. / faksas: (8-5) 240 5196
El. paštas: rastine@radvilu.vilnius.lm.lt

Renginių kalendorius

Europos Sąjungos fondų investicijos

ES