Pradžia » Neklasifikuota » Bendrojo lavinimo mokyklų 7-12 (gimnazijų I-IV) klasių mokinių integruota TIKYBOS – DAILĖS – GEOGRAFIJOS konferencija „Pažinkime Biblijos turtus“

2017 vasario 3 d. Vilniaus Radvilų gimnazijoje vyko bendrojo lavinimo mokyklų 7 – 12 (gimnazijų I – IV) klasių mokinių integruota tikybos – dailės – geografijos konferencija „Pažinkime Biblijos turtus“. Konferencijoje dalyvavo moksleiviai iš 14 mokyklų: Anykščių Jono Biliūno gimnazijos ir Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko skyriaus, Vilniaus Simono Konarskio mokyklos, Statybininkų rengimo centro, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos, Simono Daukanto progimnazijos, Švento Kristoforo progimnazijos, „Saulės“ privačios gimnazijos, Vilniaus Privačios gimnazijos, Jono Basanavičiaus gimnazijos, Jono Pauliaus II gimnazijos, Pilaitės gimnazijos, Žemynos gimnazijos ir Radvilų gimnazijos.

Mokiniai perskaitė net 30 pranešimų, kuriuos vertino nešališka ir kompetentinga komisija: VAJC jaunimo referentai M. Stanys, M. Eitminavičius, M. Zalenkevič, radijo stoties XFM projektų vadovas G.E.Klimenka bei Eterio programos direktorė I. Lembutytė, interneto dienraščio bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius D. Puslys, Nacionalinio muziejaus darbuotoja B. Rimeikienė, kunigas, kapelionas V. Kudriašov, Lietuvos Biblijos draugijos direktorė V. Kalinauskienė.

Dalyviai turėjo galimybę susitikti ir pabendrauti su kino režisiere Giedre Beinoriūte, filmų „Balkonas“, „Gyveno senelis ir bobutė“, „Pokalbiai rimtomis temomis“ autore, pamatyti filmo ištraukų.

Renginio dalyviai ne tik praplėtė žinias, bet ir įdomiai praleido laiką. Daug džiaugsmo suteikė rėmėjų ir partnerių prizai.

Dėkojame partneriams ir rėmėjams: Vilniaus arkivyskupijos Jaunimo centrui, www.bernardinai.lt., Lietuvos Biblijos draugijai, leidyklai „Šviesa“, radijo stočiai XFM, Bažnytinio paveldo muziejui, kino teatrui „Pasaka“, žurnalui „Vakaro žvaigždelė“ bei Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijai.