Pradžia » Neklasifikuota » Kovo 20-24 dienomis gimnazijoje vyko Veiksmo savaitės be patyčių renginiai

Kovo 20-24 dienomis gimnazijoje vyko Veiksmo savaitės be patyčių renginiai

Pirmadienį pirma pamoka daugeliui mokinių prasidėjo vienodai: mokiniai kelioms minutėms buvo pakviesti susimąstyti apie pasaulį ir šalia esančius žmones – kaip juos matome, vertiname ir kokie patys esame. Visą savaitę per etikos ir tikybos pamokas 1-2 klasių mokiniai  kartu su  mokytojomis ir psichologe aptarė elektroninių patyčių ir sekstingo problemas: kaip reaguoti ir kaip padėti kitam, susidūrusiam su šiomis problemomis. Klasių valandėlių metu atskirose klasėse vyko diskusijos, kaip atskirti patyčias nuo konflikto ir draugiško žaidimo. Ketvirtadienio vakarą Mokinių taryba suorganizavo Kino vakarą mokykloje, į kurį susirinko įvairių klasių mokiniai. Penktadienis buvo skirtas atsipalaiduoti ir drabužiais išreikšti savo vidinę būseną.