Pradžia » Neklasifikuota » Ekskursija į Latviją

Ekskursija į Latviją

Mes, Vilniaus Radvilų gimnazijos mokiniai, buvome išvykę į vienos dienos pažintinę edukacinę kelionę maršrutu Vilnius – Ryga – Gaujos nacionalinis parkas – Vilnius. Mūsų grupę lydėjo puiki gidė Daiva iš Panevėžio. Aplankėme Rygos senamiestį, Rygos automobilių muziejų. Paskui vykome į Gaujos nacionalinį parką, aplankėme Siguldos pilį, Gutmanio olą – giliausią urvą Latvijoje, Turaidos pilį. Daug įdomaus sužinojome apie Latvijos praeitį ir dabartį. Paskui apsilankėme Siguldos nuotykių parke „Tarzanas“. Ten smagiai praleidome laiką. Kėlėmės keltuvais. Kėlimosi metu atsiveria nuostabus vaizdas į Gaujos slėnį, kuris yra kelių kilometrų ilgio. Leidomės nuo kalno rodeo trasa, kuri įrengta viename iš stačiausių visoje Latvijoje šlaitų. Daug sužinoję ir gerai pailsėję linksmi ir laimingi grįžome namo.